Informacje o naszej firmie

Zakład Budowlany „Juraczyk” istnieje na rynku budowlanym od 1998 roku. Początkowo wykonywane były drobne prace budowlane w postaci remontów oraz ociepleń budynków. W pierwszych latach działalności zakład w swoich szeregach miał dwóch pracowników: właściciela oraz wspólnika, a obiektami prac były domki jednorodzinne w Zielonej Górze.

Nieposzlakowana opinia oraz wzrost zapotrzebowania na usługi budowlane spowodowały, że z biegiem lat zakład pozyskiwał nowe inwestycje. Nastał czas zatrudniania kolejnych pracowników, w efekcie czego rozrosło się zaplecze techniczne.

W chwili obecnej zakład ma na koncie dziesiątki wykonanych inwestycji, wieloletnią praktykę w budownictwie popartą doświadczeniem właściciela oraz renomę na rynku. Firma zatrudnia ponad 20 pracowników i posiada bardzo bogate zaplecze techniczne, maszynowe i logistyczne. Prace budowlane obejmują zasięgiem województwa: lubuskie, wielkopolskie oraz dolnośląskie. Z upływem czasu działalność budowlana firmy rozwinęła się, a w ostatnich latach nastąpiła również specjalizacja robót.
Obecnie zakład wykonuje:

  • stany surowe otwarte oraz zamknięte budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych,
  • roboty żelbetowe,
  • elewacje budynków,
  • budynki komercyjne oraz przemysłowe.

Zapraszamy do współpracy!

facebook